Tandemlend paraplaaniga+ videosalvestus lennust
tandemlend paraplaaniga
tandemtandem3Tandemisparaplaaniga tandemlend

Tandemlend paraplaaniga+ videosalvestus lennust

€70.00

Oleme korraldanud väga erinevaid tandemlende, nii väikestele lastele, kui ka 120+ kg kaaluvatele meestele. Oleme ainsa Eestis sooritanud tandemlennu L-Euroopa kõrgeima tipu Mont Blanc (4810m) otsast. Seega loodame pakkuda ka Teile parimat lennuelamust. Lendame aastaringselt – külma ei maksa karta, kuni poole kilomeetri kõrgusel maapinnast pole temperatuur oluliselt madalam.
Lennu kestvuseks on orienteeruvalt 10 minutit ja maapinnast tõustakse 400-500 meetri kõrgusele.
Tandemlennud viiakse läbi Lennuklubis Keelutsoon, Koigi lennuväljal!

SKU: 10. Kategooria: .

Lisainfo

(Teinekord võib olla tegu ka oluliselt pikema ja kõrgema lennuga, kuid seda ei saa kunagi ette lubada.) Tandemlend toimub üksnes sobivate ilmastikutingimuste korral – kuiva, sademeteta ilmaga (nii suvel kui talvel) ning ühtlase tuulega 1-5 m/s. Reisija peab alati olema valmis, et lend võidakse tühistada nö viimasel minutil. Paraplaan on ilmastikule väga tundlik lennuvahend ja lennu edasi lükkamine toimub alati lennuturvalisuse huvides.
Tandemlenni pileti kehtivuseks on üldjuhul 6 kuud sõltuvalt hooaja kestvusest. . Pilet kehtib ühele reisijale ühele lennule. Piletit võib kasutamiseks üle anda ka teisele isikule, kes vastab Keelutsooni seatud põhitingimustele lendudeks:
• reisija on vähemalt 6-aastane (alla 18-a on vajalik lapsevanema või seadusliku esindaja kirjalik nõusolek); reisija kehakaal on kuni 110 kg
• reisija füüsiline seisund võimaldab teha stardi ajal teatava hulga jooksusamme ning tal ei tohi olla muid õhusporti välistavaid terviserikkeid
• nooremate või raskemate reisijate ning erivajadustega inimeste puhul on võimalikud erikokkulepped, kuid need ei kehti antud pileti raames.

Reisja peab kandma ilmastikule sobivaid, sportlikke riideid ning maastikul jooksmiseks sobilikke jalatseid. Reisija peab olema valmis riiete määrdumiseks. Lennule võib kaasa võtta väiksema foto- või videokaamera, mille kasutamiseks annab sobival hetkel loa piloot.

Reisija peab nõustuma kõigi kehtestatud reeglitega tandemlennule ning allkirjastama need enne lendu kohapeal. Reisja on kohustatud nii lennupaika saabudes kui ka lennu ajal täitma piloodi korraldusi. Reisija ei tohi olla joobeseisundis. Piloodil on õigus tühistada või katkestada lend reisija puhul, kes ei nõustu lennureeglitega, ei allu piloodi korraldustele, käitub ebaadekvaatselt või saabub lennule joobnuna – sellisel juhul loetakse pilet realiseerituks ja selle hüvitamist ei toimu.

Ära unusta piletit lennule tulles kaasa võtta!