INFO

Standardpilet kehtib pääsmena ainult Blue Sky Balloons poolt korraldatavatele õhupallilendudele kuni kaheksa (8) kuud alates pileti soetamise kuupäevast (Vt. pileti esiküljel) Pilet kehtib ühele reisijale, kes on vähemalt 12 aastane.

Õhupallilendude aktiivne periood on maikuust kuni septembrini. Lennud toimuvad sobivate ilmastikutingimuste korral päikesetõusu ja päikesloojangu ajal.

Lendame ka talvel kui on sobilikud ilmastikutingimused. sellest anname teada oma kodulehel, millal ja kus lennud toimuvad.

Lennule saab registreeruda internetiaadressil http://www.airventures.ee/registreeru-reisile/ või telefonil 5011268.

Lennule ei tohi kaasa võtta lemmikloomi, tulirelvi, ohtlikke ja kergestisüttivaid aineid, samuti alkohoolseid jooke ega narkootilisi aineid. Lennule võib kaasa võtta kuni 2 kg käsipagasit.

Kogu ürituseks kuluv aeg  (k.a. stardipaigale sõit, lahtipakkimine, lend, kokkupakkimine ja tagasisõit kohtumispaigale) on ca 3- 5 tundi.

Lennule tulles riietu nii, nagu läheksid kergele jalutuskäigule metsa. Pööra suurt tähelepanu jalanõude valikule – botased, matkasaapad jms. on sobivad. Rannaplätudes ja kõrgekontsalistes kingades lennata ei saa.

Kohtumispaigale tule kohale õigeaaegselt ja kindlasti võta pardapilet kaasa. Kui lennule jääb tulemata juba kaks reisijat siis tuleb kogu lend edasi lükata, sest õhupalliga ei saa lennata lubatust väiksema kaaluga.

NB! Õhupall on väga ilmastikutundlik lennuvahend. Ära pahanda, kui planeeritud lend võib edasi lükkuda sobivamasse päeva. Meie meeskond teeb kõik endast oleneva, et saaksite lendu maksimaalselt turvaliselt nautida.

Reeglid:

  • Online registreerumisel vali ainult see kuupäev ja kellaaeg mil kalendris on lennu toimumine märgitud.
  • Kokkulepitud kohta palun ära hiline. See on väga oluline.
  • Kui lennule registreerunud reisija kokkusaamiskohale ei ilmu, tema pilet tühistatakse.
  • Kuula hoolega lennueelset instruktsiooni. Kuivõrd  hästi töötab kogu meeskond sellest sõltub kogu lennuüritus. Iga reisija abistab õhupalli lennukorda seadmisel ja kokkupakkimisel.
  • Lennu ajal juhindu kapteni korraldustest.
  • Lennu ajal ei tohi tarbida alkohoolseid jooke ega suitsetada. Lennule ei lubata ka selgelt joobe tunnustega isikuid. Joobetunnustega isikuid pardale ei lasta ja tema pilet kaotab kehtivuse.
  • Lennu ajal ei tohi ronida õhupallikorvi servale ega kõõluda üle korvi serva
  • Keelatud on korvist välja visata mistahes esemeid.
  • Maandumisel järgi kapteni korraldusi. Hoia tugevalt kahe käega kinni selleks ettenähtud nöörist käepidemetest kuni täieliku maandumiseni.
  • Pärast maandumist ei tohi õhupallikorvist lahkuda ilma kapteni loata.